POWIERZ NAM SPRAWY BEZPIECZEŃSTWA W SWOJEJ FIRMIE – ZYSKAJ SPOKÓJ DUCHA

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2013 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP.

Nasza oferta obejmuje pełny outsourcing BHP. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie bo to my przejmiemy troskę o wykonanie wszelkich spraw związanych z bhp w Państwa firmie, zadbamy o bezpieczeństwo pracowników w pełnym zakresie. Opracowujemy instrukcje bhp i oceny ryzyka zawodowego. Sporządzamy dokumentację powypadkową. Przeprowadzamy okresowe (min. raz na kwartał) kontrole stanu bhp z protokołem. Organizujemy oraz przeprowadzamy szkolenia wstępne i okresowe bhp oraz nadzorujemy terminy szkoleń. Doradzamy w kwestii interpretacji przepisów bhp i metod ich spełnienia. Wypełniamy druki do GUS, kart czynników szkodliwych. Reprezentujemy pracodawcę przed organami kontroli państwowej (PIP, Sanepid, Prokuratura). Współpracujemy z lekarzem medycyny pracy oraz z laboratoriami badań środowiskowych. Bierzemy udział w Komisji BHP. Ponadto dbamy o wiedzę naszych klientów dostarczając w każdym miesiącu aktualne informacje dotyczące bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy również kampanie wypadkową. Ofertę dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy. Aby otrzymać szczegółową ofertę dla państwa firmy prosimy o kontakt pod numer 782-378-863 lub pod adres email biuro@innovation.org.pl